Про мене

Моє фото

Завжди з любов'ю дивилась на вишиті сорочки. А коли вийшла в декретну відпустку спробувала вишити своїм діткам (у мене двійнята - дівчинка Катя та хлопчик Марко) вишиванки. І відтоді не можу зупинитись... Як закінчу вишивати якийсь виріб, одразу тягне до нового творчого вишивального процесу. Всі нові вишивальні роботи виставляю на ваш розсуд у блог "Марічка"

Якщо будуть запитання, зауваження чи пропозиції пишіть мені на адресу maksimchukmarja@rambler.ru  
А ще залишайте коментарі, буду рада новим знайомствам і спілкуванню!!!

Літературна сторінка

У мене два захоплення - вишивання і читання. Вишиваю у будні, а читаю по неділях і святкових днях. Любов до книжки у мене з дитинства...На цій сторінці буду ділитись з вами цитатами, які мені сподобались, або просто зацікавили, заставили задуматись...


Цитати з книги Олени Печоріної "Грішниця" :


...всі ці дрібниці і є справжньою цінністю, а все решта - суєта-суєт. От тільки щоб прийти до усвідомлення цього, потрібно було прожити довге життя.

Людині необхідно знати своє коріння, хто вона, звідки, бо інакше пізнати себе й прийняти до кінця - не вийде, як би не старався.

...свої страхи треба визнавати, а не приховувати, тоді вони, до речі, стають слабшими.

Люди, здавалось, забули про власні справи й тільки те й робили, що говорили, говорили, говорили, хоча слова вже нічого не міняли, хіба що розбавляли болем відчай.

Любов, навіть материнська, може бути різною - безумовною й повною умовностей, остання здатна створювати чудовиськ.

Людині дано не більше й не менше того, що вона здатна витримати, щоб прожити. То був мій шлях, тепер я це знаю й у свою хвилину піду - не озираючись, без прокльонів, з молитвою за тих, кого любила чи ненавиділа, ще заберу гріхи й залишу по собі Любов - щоб світ став кращим.

Цитати з книги Януш Леон Вишневський «Одиночество в сети»


Жизнь по преимуществу печальна. А сразу потом умираешь.

«Боже, помоги мне быть таким человеком, каким считает меня моя собака.»

Ты знаешь, что книжки могут стать бинтом и гипсом?

Зачем людям психотерапевты? Надо просто чаще ходить в парикмахерскую.

— парадоксально, но в момент физической боли на энцефалограмме мозга появляються точно такие же волны, как при оргазме,— нанося себе раны или покрывая свое тело татуировкой.

Статистика не лжет. Лгут только статистики.

Джаз – это месть негров белым за рабство.

Без сигареты «сразу после» любовный акт кажется каким-то «незавершенным».

Браки не должны заключаться в тот лихорадочный период, каким является так называемая влюбленность. Это нужно запретить законом. Если уж не в течение всего года, то хотя бы в период с марта до мая, когда это состояние из-за нарушений в механизме выделения гормонов становится всеобщим и симптомы его особенно усиливаются. Прежде надо излечиться, пройти детоксикацию и только после этого вернуться к мысли о браке. В том состоянии, в каком пребывают влюбленные, допамин переливается у них через каналы разумного мышления и затапливает мозг. Особенно левое полушарие. Это было доказано сперва на крысах, затем на шимпанзе, а недавно и на людях. Если бы влюбленность длилась слишком долго, люди умирали бы от истощения, аритмии или тахикардии, голода либо бессонницы. Ну а те, кто случайно не умер, в наилучшем случае кончали бы жизнь в сумасшедшем доме..