Про мене

Моє фото

Завжди з любов'ю дивилась на вишиті сорочки. А коли вийшла в декретну відпустку спробувала вишити своїм діткам (у мене двійнята - дівчинка Катя та хлопчик Марко) вишиванки. І відтоді не можу зупинитись... Як закінчу вишивати якийсь виріб, одразу тягне до нового творчого вишивального процесу. Всі нові вишивальні роботи виставляю на ваш розсуд у блог "Марічка"

Якщо будуть запитання, зауваження чи пропозиції пишіть мені на адресу maksimchukmarja@rambler.ru  
А ще залишайте коментарі, буду рада новим знайомствам і спілкуванню!!!

пʼятниця, 27 вересня 2013 р.

"Спасівські" дитячі вишиванки.

Названі вишиванки "спасівськими", бо вишиті для дітей до свята Спаса:

Хотілося вишити вишиванки, у яких в жарку погоду дітям було б комфортно. Тому за основу я брала полотно - коломийський Оксамит і оздобила сорочки багатьма мережками.
У сорочки для хлопчика використані такі техніки: пряма гладь, зубцювання, мережка "сновочная" (не знайшла переклад на українську, а може так і буде - сновочна), шов квадратиками (зерновий вивід), виколювання. Ось фото поближче:
А тут видно рукавчик: 

Для дівчинки я вирішила вишити плаття туніку. Все робила своїми руками. Викроїла так як описано тут   http://www.liveinternet.ru/users/estelka/post182643335/   в четвертому варіанті.
Використала такі техніки вишивки: пряма гладь, зубцювання, мережка ляхівка, на плечі - збирання на нитку з використанням бісеру, а внизу поділ оздоблений мережкою затягування:


Зшила всі деталі плаття з'єднувальним швом - змережування.