Про мене

Моє фото

Завжди з любов'ю дивилась на вишиті сорочки. А коли вийшла в декретну відпустку спробувала вишити своїм діткам (у мене двійнята - дівчинка Катя та хлопчик Марко) вишиванки. І відтоді не можу зупинитись... Як закінчу вишивати якийсь виріб, одразу тягне до нового творчого вишивального процесу. Всі нові вишивальні роботи виставляю на ваш розсуд у блог "Марічка"

Якщо будуть запитання, зауваження чи пропозиції пишіть мені на адресу maksimchukmarja@rambler.ru  
А ще залишайте коментарі, буду рада новим знайомствам і спілкуванню!!!

неділя, 1 червня 2014 р.

"Косметична операція" для плаття

До мене написала листа дівчина Таня з Івано-Франківська. Розказала , що купила на Коломийському нічному базарі плаття, щоб одіти на весілля, яке відбудеться в українському стилі. Але, коли приміряла - рідні гостро розкритикували її вибір; сказали, що плаття надто "бліде"  для такої яскравої рудоволосої дівчини.
Тож Таня хотіла доповнити існуючий візерунок якимсь яскравішим. Але погодилась на мою пропозицію - спороти те що є і вишити новими барвами(зеленими, оливковими, жовтими).
Можливо я б інший узор вишила, але часу було обмаль, тому я лише трохи змінила його додавши зерновий вивід, ретязь і бісер. На рукавах не було нічого крім пришитого мережива, а тепер там яскраві квіточки-зірочки(виколювання з бісеринками) з обвідкою ретязем.
Шість днів я працювала. У роботі найважчим було пороти...
Плаття пошито з домотканного полотна, а узори (спереді та внизу) вишито на канві. Зшиті вони нерівно, тому і узор трохи "косить" .
Незважаючи на неприємні такі нюанси, я вишивала із задоволенням, коли бачила як плаття стає красивішим після "косметичного" втручання.
Використала крім бісеру ще й ниточки люрекс двох кольорів - золоті та зелені , бо така ж золота нитка є у мереживі, що на рукавах та подолі.