Про мене

Моє фото

Завжди з любов'ю дивилась на вишиті сорочки. А коли вийшла в декретну відпустку спробувала вишити своїм діткам (у мене двійнята - дівчинка Катя та хлопчик Марко) вишиванки. І відтоді не можу зупинитись... Як закінчу вишивати якийсь виріб, одразу тягне до нового творчого вишивального процесу. Всі нові вишивальні роботи виставляю на ваш розсуд у блог "Марічка"

Якщо будуть запитання, зауваження чи пропозиції пишіть мені на адресу maksimchukmarja@rambler.ru  
А ще залишайте коментарі, буду рада новим знайомствам і спілкуванню!!!

неділя, 1 червня 2014 р.

Випускний 2014

В Україні вчора пролунали останні дзвоники в школах. Рівненські школярі вирішили підтримати українську державу (у такий складний час), патріотично одягнувшись у національний одяг - вишиванки.
Пам'ятаєте,як майстриня Наталя мені на новорічний обмін подарувала двох чудових зайчиків (щоб згадати тисніть тут)?.. так от для її сина-випускника я вишивала вишиванку.
Вишивала з добрими думками... з надією у майбутнє покоління. У схемі використала давні символи-обереги: Сварог і Сварожич. Оберег Сварога обіцяє власнику благополуччя на кожному етапі його життєвого шляху, приносить успіх завдяки удачі. Сварожич несе сильний заряд творчої енергії... Тож нехай власник вишитої сорочки носить її здоровий і несе добро та процвітання у майбутнє!!!